Перемикач Schneider Electric Asfora EPH0500121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб з накладкою. Перемикач перехресний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт. Його розміри 83 мм, 83 мм, 43 мм, з глибиною виступу 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Перемикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Перемикач є екологічно чистим продуктом преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені перемикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих перемикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтерєром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Перехресний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Штрих-код | b3606480525216 |
| 360 view | https://visuals.se.com/EPH0500121_360-seq/20230217T1424/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EPH0500121_IOP-Left&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 13.0 мм |
| Висота | 83 мм |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Маса нетто | 0.0738 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Кількість кабелів | 2.0 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Відтінок кольору | білий |
| Сертифікація виробу | VDE |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками 51-70 мм |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 43.0 мм |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Матеріал провідника | мідь |
| Функція перемикання | проміжний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Тип електричного навантаження | навантаження для енергозберігаючих ламп з баластом: 100 Вт |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 83 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | Твердий багатожильний |
| Серія продукту | Asfora |
| Знак якості | UKR |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| COS | 19GP-RESCOL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230,88 ₴




