Вивід кабелю антрацит Asfora
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/EPH5500171_360-seq/20230222T0054/360 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EPH5500171_IOP-Left&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Висота | 71 мм |
| Відтінок кольору | Чорний |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Глибина | 48 мм |
| Глибина проекції | 19.85 мм |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Знак якості | CE |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Маса нетто | 0.0524 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Asfora |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Вивід кабелю |
| Ширина | 71 мм |
| Штрих-код | b3606481154880 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,34 ₴




