Кнопковий вимикач Schneider Electric Asfora EPH0800121 білого кольору - це готовий до встановлення виріб з накладкою. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм вимикача 10 A, потужність 2300 Вт. Розмір цієї кнопки 83 мм, 83 мм, 43 мм із глибиною виступу 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Вимикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Кнопковий вимикач відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені вимикачі Asfora тепер мають менші, компактніші вставки, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, профільовані захвати з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих вимикачів. Цей кнопковий вимикач допоможе створити стильний інтерєр вашого дому завдяки сучасному стильному дизайну для кожної кімнати. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтерєром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606480525377 |
| Кількість клавіш | 1 |
| Довжина зачистки проводів | 13.0 мм |
| Висота | 83 мм |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Маса нетто | 0.0705 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Відтінок кольору | білий |
| Сертифікація виробу | NF |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками 51-70 мм |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 43.0 мм |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Матеріал провідника | мідь |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 83 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | Твердий багатожильний |
| Серія продукту | Asfora |
| Маркування | Піктограма ''дзвоник'' |
| Знак якості | UKR |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| COS | 19GP-RESCOL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,57 ₴
