Розетка для передачі даних Sedna Design & Elements. Механізм із супортом та рамкою. Колір виробу білий. Клеми підключення обтискні. За допомогою відповідної монтажної коробки можна вбудувати пристрій в поверхню стіни. Спосіб кріплення пристрою монтажні лапки, гвинти. Виготовлена з термопластичного ABS-UV стабілізованого матеріалу, компютерна розетка надійна та стійка. Покриття поверхні глянцеве, що надає приміщенню елегантного та висококласного вигляду. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 35 мм, глибина виступу 13 мм. Продукт не містить SVHC (особливо небезпечних речовин). Ступінь захисту IP20. Продукт не містить ртуті та важких металів. Sedna Design & Elements - це преміальна лінійка продуктів, які випускаються в різноманітних сучасних кольорах. Завдяки своїм текстурам вони створюють відчуття дерева, каменю, металу та скла в оселях ваших клієнтів. Разом з Wiser, новий асортимент Sedna - це також просте рішення для розумного будинку, яке відповідає потребам і стилю життя ваших клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Данія |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD111461_IOP-left_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Висота | 73 мм |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина | 35 мм |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Клеми підключення | IDC |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість розеток | 1 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Sedna |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт (і) Кат. 6 250 МГц |
| Ширина | 73 мм |
| Штрих-код | b3606481465962 |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697,01 ₴




