Універсальний поворотний димер для світлодіодних ламп Білий Sedna Design
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481466228 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD111502_IOP-left_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Тип захисту | захист від короткого замикання |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 12 В змінний струм |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 27 мм |
| Маса нетто | 0.093 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-2-5 |
| Матеріал | Поликарбонат |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Димер |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD1xx502_SDD5xx502_HW |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 55 мм |
| Температура навколишнього повітря для збер | -10-50 °C |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач |
| Директиви | 2014/30 / ЄС - електромагнітна сумісність |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | 5-35 °C |
| Управління світлорегулятором | Поворотний тип натискання |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Сегмент ринку | житловий |
| Тип електричного навантаження | Світлодіодна лампа: 5...20 ВА |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Область застосування продукту | Керування світлом |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | Твердий багатожильний |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=MT9t5X2uLXE |
| Знак якості | EAC |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Тип керування | дистанційне керування допоміжною кнопкою |
| Канальність по цілі | професійний |
| Тип світлорегулятора | поворотний дімер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 269,41 ₴




