Компютерна розетка RJ45 5e Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD114452 — це механізм з супортом чорного кольору з двома розємами RJ45. Клеми обтискні. Призначена для прихованого монтажу. Будучи виготовленою із термопластичного ABS матеріалу стабілізованого до ультрафіолетового випромінювання, ця компютерна розетка є досить надійною та стійкою. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу 13 мм. Компютерна розетка не містить SVHC (особливо небезпечних речовин). Ступінь захисту IP20. Будучи безпечною для навколишнього середовища, ця компютерна розетка є екологічно чистим продуктом преміум-класу. Крім того, вона не містить ртуті та важких металів. Sedna Design and Elements – це колекція електроустановчих виробів преміум класу, які доступні у різних сучасних кольорах та варіантах текстур. Електроустановчі вироби Sedna Design and Elements додадуть Вашому дому «родзинку» в дизайні завдяки використанню деревини, бетону, металу та скла. Завдяки Wiser нова серія Sedna також є простим рішенням для розумного будинку, яке відповідає потребам і стилю вашого життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Данія |
| Користувальницькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD114452_360q_WD/20210901T1340/360 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Валюта | UAH |
| Висота | 73 мм |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Глибина | 37 мм |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | IDC |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Кількість розеток | 2 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Оздоблення поверхні | пофарбований |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Покриття поверхні | матовий |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серія продукту | Sedna |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт (і) Кат. 5e 100 МГц |
| Ширина | 73 мм |
| Штрих-код | b3606481467195 |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143,17 ₴

