Schneider Electric Sedna Design & Elements TV розетка SDD114471 - це механізм з супортом кольору антрацит. Клеми гвинтові. Призначена для прихованого монтажу. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 35 мм, глибина виступу 14,6 мм. Вага виробу 0,07722 кг. Спосіб кріплення розетки - монтажні лапки, гвинти. Роз’єм для підключення TV-кабелю — типу «папа» IEC 9,52 мм. Тип TV розетки – кінцева розетка. Ступінь захисту IP20. Має знак якості CE. Sedna Design and Elements – це колекція електроустановчих виробів преміум класу, які доступні у різних сучасних кольорах та варіантах текстур. Електроустановчі вироби Sedna Design and Elements додадуть Вашому дому «родзинку» в дизайні завдяки використанню деревини, бетону, металу та скла. Завдяки новим функціям Wiser Sedna забезпечує абсолютно новий рівень комфорту та зручності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD114471_360H-seq_WD20/20220330T1314/360 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD114471_IOP-L_WD&p_File_Type=rendition_4000_png |
| TV роз'єм | 1 TV-конектор IEC 9.52 мм |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD1xx4xxT_SDD5xx4xxT_HW |
| Валюта | UAH |
| Висота | 73 мм |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Глибина | 35 мм |
| Глибина встановлення | 22.5 мм |
| Глибина проекції | 14.6 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Загальні втрати | 4 дБ |
| Загасання | 4 дБ для TV зв'язок для 5-2200 МГц частота |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536691000 |
| Кількість виходів | 1 |
| Маса нетто | 0.07722 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Область застосування продукту | Підтримка медіа-пристроїв |
| Оздоблення поверхні | пофарбований |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Покриття поверхні | матовий |
| Серія продукту | Sedna |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип TV-розетки | Кінцева розетка |
| Тип виробу або компоненту | TV-розетка |
| Ширина | 73 мм |
| Штрих-код | b3606481467324 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882,96 ₴



