Розетка для виводу кабеля Чорний Sedna Design
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD114903_360H-seq_WD20/20200909T0208/360 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD114903_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Висота | 58 мм |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Глибина | 73 мм |
| Глибина проекції | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Код кольору | RAL 9006 |
| Колір | антрацитовий |
| Кріплення механізму | гвинти або монтажні лапки |
| Маса нетто | 0.067 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Покриття поверхні | матовий |
| Сегмент ринку | житловий |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Sedna |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Вивід кабелю |
| Ширина | 73 мм |
| Штрих-код | b3606481480293 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793,10 ₴




