Рамка 2-постова з штучного матового скла серії Sedna Elements від Schneider Electric поєднує елегантний мінімалістичний дизайн і високу функціональність. Виготовлена з міцного скла з матовою поверхнею, вона стійка до подряпин і забруднень. Її стильний вигляд ідеально підходить для сучасних інтер'єрів, додаючи їм розкішного вигляду. Рамка дозволяє встановити два електричних механізми, забезпечуючи зручність у використанні. Вона сумісна з іншими продуктами серії Sedna Elements, що дозволяє створити єдиний стиль у вашому просторі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481482914 |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD362802_360H-seq_WD20/20220308T1029/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD362802_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Висота | 156 мм |
| Монтаж електроустановчих виробів | Відкритий |
| Маса нетто | 0.036 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Відтінок кольору | димчастий (RAL 7016) |
| Сертифікація виробу | AENOR |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 10 мм |
| Відтінок основного кольору | димчастий |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Оздоблення поверхні | декоративне покриття |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Кількість постів | 2 постіви |
| Ширина | 85 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Канальність по цілі | DIY |
| інструкція з монтажу | горизонтальний/вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 541,63 ₴






