Двоклавішний вимикач IP44, 10А, Білий Sedna Design
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір кнопки | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка | Ні |
| Штрих-код | b3606487421863 |
| Кількість клавіш | 1 |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Маса нетто | 0.070 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Номінальний струм | 10 AX |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MFR8514001_HW |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 38 мм |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP44 |
| Функція перемикання | Двоклавішний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Область застосування продукту | перемикач управління |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | гнучок |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Знак якості | CE |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Тип мережі | змінний струм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Тип технології | електромеханічний |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Канальність по цілі | DIY |
| Актуатор | куліса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 645,84 ₴
