Проміжний вимикач Sedna Design & Elements, механізм з супортом білого кольору. Керування здійснюється за допомогою кнопки. Пристріій оснащений безгвинтовими клемами. Фіксація пристрою здійснюється за допомогою гвинтів та монтажних лапок. Номінальна робоча напруга Ue 250 В змінного струму 50/60 Гц. Номінальний струм 10AX. Пристрій підтримує прихований монтаж. Розмір виробу становить (Ш) 73 мм x (В) 73 мм x (Г) 37 мм. Глибина виступу 24 мм. Виріб виготовлений з термопластичного ABS-UV стабілізованого матеріалу. Колір виробу білий, поверхня глянцева. Ступінь захисту IP20. Sedna Design & Elements – це нове покоління електричних вимикачів, натхнене модою та дизайном інтерєру. Оздоблення механізмів та рамок можна комбінувати для того щоб задовольнити ваші смаки. Виріб повністю відповідає стандарту МЕК 60669-1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Проміжний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481481887 |
| Кількість клавіш | 1 |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Маса нетто | 0.069 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | intermediate switch |
| Номінальний струм | 10 AX |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MFR8514001_HW |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 38 мм |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP44 |
| Функція перемикання | проміжний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Область застосування продукту | перемикач управління |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | гнучок |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Знак якості | CE |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Тип мережі | змінний струм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Тип технології | електромеханічний |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Канальність по цілі | DIY |
| Актуатор | куліса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914,16 ₴
