Кнопковий вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements, механізм з супортом бежевого кольору. Це кнопковий вимикач. Пристрій може бути встановлений приховано. Пристрій оснащений монтажними лапками та безгвнтовими клемами. Номінальний струм 10A, максимальна потужність 2300 Вт. Виріб виготовлений з термопластичного матеріалу (ABS), стійкого до ультрафіолетового випромінювання. Глянцева обробка поверхні забезпечує яскраве та привабливе покриття. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу становить 24 мм. Ступінь захисту IP20. Пристрій має знак якості CE. Пристрій повністю відповідає стандарту МЕК 60669-1. Вимикач має закруглений профіль, створюючи ілюзію, що вимикач не зливається зі стіною, а швидше парить перед нею, приносячи легкість і елегантність. Sedna Design & Elements йде ще далі з точки зору ергономіки, простоти встановлення та використання, надійності та якості обробки. Оздоблення механізмів та рамок можна комбінувати для того щоб задовольнити ваші смаки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вимикача | Кнопковий |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481478863 |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Маса нетто | 0.061 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Номінальний струм | 10:00 AM |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 37 мм |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Функція перемикання | Однополюсний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Область застосування продукту | push-button |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | гнучок |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Місцева сигналізація | синій Локатор світла |
| Маркування | Піктограма ''дзвоник'' |
| Знак якості | CE |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Тип мережі | змінний струм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Тип технології | електромеханічний |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Канальність по цілі | DIY |
| Актуатор | Кнопковий вимикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 816,19 ₴
