Корпус обліку металевий e.mbox.pro.n.f1.12 IP31 навісний під 1ф лічильник, 12 модулівОбліково-розподільні шафи серії Professional призначені для встановлення пристроїв обліку, захисту, контролю, сигналізації та розподілу електроенергії. Завдяки своїй конструкції мають підвищену механічну міцність та стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість фаз | 1 |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Ступінь захисту IP | 31 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 491 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Місце під лічильник | Так |
| Оглядове віконце | Ні |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 153,45 ₴


