Шафа пластикова КДЕ-3 new під одно-трифазний електронний лічильник, навісна для електронного 1-3х фазного лічильника електроенергії змінного струму напругою 220В (380В), частотою 50 Гц, призначена для зовнішньої установки. Передбачені місця для розміщення автоматичних вимикачів: 2 вікна по 3 модулі (кожне вікно пломбується окремо). Корпус пломбується для захисту від несанкціонованого доступу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Розрахункова кількість модулів | 3 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 394,34 ₴


