Корпус пластиковий обліковий e.plbox.stand.n.f3.7 (далі корпус або виріб) призначений для зовнішнього (вуличного) встановлення трифазних
приладів обліку електричної енергії та пристроїв захисного відключення.
Для захисту від несанкціонованого доступу всередину, передбачено можливість пломбування корпусу обліку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Ширина | 247 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Розрахункова кількість модулів | 7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 736,34 ₴

