Корпуси пластикові удароміцні серії e.plbox (далі корпус або виріб) призначені для встановлення в них електричних апаратів для обліку та
розподілення електроенергії змінного струму напругою 400 В та частотою 50 Гц.
Корпуси призначені для встановлення на стінах та стійках з огнетривких матеріалів всередині та зовні побутових, промислових та підсобних
приміщень.
Ступінь захисту корпусів забезпечується ущільнювачем з каучукового полімеру в пазу дверецят, який розташований по всьому периметру. Корпуси
з монтажною панеллю e.plbox мають 3 фіксовані положення панелі, яка виготовлена зі сталевого оцинкованого листа товщиною 1 мм. Корпуси серії
e.plbox.*.*.*.*f.*m мають фальш-панелі, які закривають окремо прилади обліку та модульне обладнання та опломбовуються окремо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 917,80 ₴

