Prima, Вимикач 2-клавішний, 10AX, бежевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Валюта | UAH |
| Відтінок кольору зовнішньої накладки | бежевий |
| Глибина | 35 мм |
| Гнучкість кабелю | гнучкий|жорсткий |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Клеми підключення | Підйомні клеми |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Маса нетто | 0.061 кг |
| Матеріал | PA6 FR850 |
| Монтаж електроустановчих виробів | Відкритий |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номінальний струм | 10 AX на 250 В змінний струм |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сегмент ринку | житловий|малий комерційний |
| Сертифікація виробу | CE |
| Серія продукту | Cedar Plus IP44 |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Функція перемикання | Двоклавішний вимикач |
| Штрих-код | b5904093552819 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225,89 ₴
