Перемикач Schneider Electric Asfora EPH0400162 кольору сталь - це механізм з супортом та накладкою. Перемикач одноклавішний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт. 71 мм, 71 мм, 43 мм є розмірами цього перемикача з глибиною виступу 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Покриття перемикачача робить його надзвичайно стійким до зносу та корозії. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Перемикач виготовлено з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати NF, TSE, VDE. Він повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені перемикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих перемикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтерєром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606480730092 |
| Кількість клавіш | 1 |
| 360 view | https://visuals.se.com/EPH0400162_360-seq/20230217T1424/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EPH0400162_IOP-Left&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 13.0 мм |
| Висота | 71 мм |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Маса нетто | 0.05975 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Покриття поверхні | пофарбований |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Відтінок кольору | Сталь |
| Сертифікація виробу | NF |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками 51-70 мм |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 43.0 мм |
| Відтінок основного кольору | Сталь |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Матеріал провідника | мідь |
| Функція перемикання | 1-полюсний на 2 напрямки |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Тип електричного навантаження | навантаження для енергозберігаючих ламп з баластом: 100 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 71 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | Твердий багатожильний |
| Серія продукту | Asfora |
| Знак якості | UKR |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| COS | 19GP-RESCOL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208,42 ₴




