Перемикач Schneider Electric Asfora EPH0500169 кольору бронза - механізм з супортом та накладкою. Перемикач перехресний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт. 71 мм, 71 мм, 43 мм є розмірами цього перемикача з глибиною виступу 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Покриття поверхні робить його надзвичайно стійким до зносу та корозії. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Перемикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу Крім того, він не містить ртуті та важких металів, тому, як завжди, безпечний для навколишнього середовища. Оновлені перемикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих перемикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтерєром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір корпусу | Бронза |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606480727566 |
| Кількість клавіш | 1 |
| 360 view | https://visuals.se.com/EPH0500169_360-seq/20230217T1424/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EPH0500169_IOP-Left&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 13.0 мм |
| Висота | 71 мм |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Маса нетто | 0.0619 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Покриття поверхні | пофарбований |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Кількість кабелів | 2.0 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Відтінок кольору | Бронза |
| Сертифікація виробу | VDE |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками 51-70 мм |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 43.0 мм |
| Відтінок основного кольору | Бронза |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Матеріал провідника | мідь |
| Функція перемикання | проміжний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Тип електричного навантаження | навантаження для енергозберігаючих ламп з баластом: 100 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 71 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | Твердий багатожильний |
| Серія продукту | Asfora |
| Знак якості | UKR |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| COS | 19GP-RESCOL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 264,58 ₴




