Перемикач Schneider Electric Asfora EPH 0600162 кольору сталі - це механізм з супортом та з 2 накладками. Перемикач двоклавішний. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм перемикача 10 A, потужність 2300 Вт. Його ширина 71 мм, висота 71 мм, глибина 43 мм, глибина виступу 15 мм. Можливий прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Перемикач виготовлений з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику, що робить його максимально стійким. Має мідний провідник. Він отримав сертифікати TSE, VDE. Повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті. Оновлені перемикачі Asfora тепер мають менші, більш компактні механізми, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, монтажні лапки з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих перемикачів. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтерєром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Прохідний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606480730870 |
| Кількість клавіш | 2 |
| 360 view | https://visuals.se.com/EPH0600162_360-seq/20230217T1424/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EPH0600162_IOP-Left&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 13.0 мм |
| Висота | 71 мм |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Маса нетто | 0.0621 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Покриття поверхні | пофарбований |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Відтінок кольору | Сталь |
| Сертифікація виробу | VDE |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками 51-70 мм |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 43.0 мм |
| Відтінок основного кольору | Сталь |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Матеріал провідника | мідь |
| Функція перемикання | 1-полюсний на 2 напрямки |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Тип електричного навантаження | навантаження для енергозберігаючих ламп з баластом: 100 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 71 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | Твердий багатожильний |
| Серія продукту | Asfora |
| Знак якості | UKR |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| COS | 19GP-RESCOL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456,14 ₴



