USB розетка тип А+С 2,4 А або 2 х 1,2 А біла Asfora
Подвійний USB зарядний пристрій 2,4 АХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606489516703 |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=EPH2700321_IOP-Left&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Тип захисту | захист від короткого замикання |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Висота | 45 мм |
| Споживання енергії [Вт] | 0.1 В |
| Стандарти | EN 62684 |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка |
| Тип виробу або компоненту | USB-розетка |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Відтінок кольору | білий |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=PHA39102 |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 42 мм |
| Номінальна вихідна потужність | 12 В |
| Глибина встановлення | 30.8 мм |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Директиви | 2006/95/EC - директива низької напруги |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | 0-40 °C |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Статус серії | regular |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Термін служби в годинах | 30000 рік 12 В |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Ширина | 22.5 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Серія продукту | Asfora |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 2 Порт USB 2.0 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ, максимальний струм навантаження: 2.4 A |
| Вхідна потужність | 12 В |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| Ступінь ударозахисту | IK04 |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Сумісність продуктів | Мобільний/планшет Windows |
| Тип | Зарядний пристрій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 595,84 ₴






