Кнопковий вимикач Schneider Electric Asfora EPH0800171 кольору антрацит - це механізм з супортом та накладкою. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Номінальний струм вимикача 10 A, потужність 2300 Вт. Його ширина 71 мм, висота 71 мм, глибина 43 мм, глибина виступу 15 мм. Передбачено прихований монтаж. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Ступінь захисту IP20. Клеми безгвинтові. Вимикач виготовлено з ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) пластику. Має мідний провідник. Він повністю відповідає стандарту IEC 60669-1. Має знак якості CE, UKR. Крім того, це екологічний продукт преміум-класу. Не містить ртуті та важких металів. Оновлені вимикачі Asfora тепер мають менші, компактніші вставки, профільовані супорти, покращені отвори для проводів і затискачі, профільовані захвати з поворотною пружиною, що покращує якість і функціональність цих вимикачів. Цей кнопковий вимикач допоможе створити стильний інтерєр вашого дому завдяки сучасному стильному дизайну для кожної кімнати. Продукція Asfora виготовлена з високоякісних матеріалів, які не жовтіють з часом. Витончений та елегантний дизайн ідеально гармонує практично з будь-яким інтерєром.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип вимикача | Кнопковий |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606480729331 |
| Кількість клавіш | 1 |
| Довжина зачистки проводів | 13.0 мм |
| Висота | 71 мм |
| Глибина проекції | 15 мм |
| Маса нетто | 0.0586 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Покриття поверхні | пофарбований |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Відтінок кольору | Чорний |
| Сертифікація виробу | NF |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками 51-70 мм |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 43.0 мм |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Робоча температура навколишнього середови | -5-40 °C |
| Матеріал провідника | мідь |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 71 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | Твердий багатожильний |
| Серія продукту | Asfora |
| Маркування | Піктограма ''дзвоник'' |
| Знак якості | UKR |
| Група продукції | Електроустановчі системи |
| COS | 19GP-RESCOL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 213,41 ₴
