Розетка Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD111022 - це механізм з супортом білого кольору з заземленням. Клеми безгвинтові. Розетка - Європейського стандарту. Будучи виготовленою із PC матеріалу, ця розетка досить надійна та стійка. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Максимально допустима потужність - 3680 Вт. Номінальний струм - 16А. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 41 мм, глибина виступу 29 мм. Вага виробу 0,071 кг. Спосіб кріплення - гвинти або монтажні лапки. Цей товар продається по 1 шт. Конфігурація полюсів цієї розетки 2P + E, а також вона має захисні шторки. Ступінь захисту IP20. Також розетка має знаки якості CE, EAC. Повна відповідність стандарту IEC 60884-1. Має сертифікати AENOR, VDE. Sedna Design and Elements – це колекція електроустановчих виробів преміум класу, які доступні у різних сучасних кольорах та варіантах текстур. Електроустановчі вироби Sedna Design and Elements додадуть Вашому дому «родзинку» в дизайні завдяки використанню деревини, бетону, металу та скла.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD111022_IOP-left_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Валюта | UAH |
| Висота | 73 мм |
| Відтінок кольору | білий (RAL 9003) |
| Відтінок основного кольору | білий |
| Глибина | 41 мм |
| Глибина проекції | 29 мм |
| Гнучкість кабелю | Жорсткий або гнучкий |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Конфігурація вихідних полюсів | З заземленням та зі шторками |
| Кількість в одному комплекті | 1 одиниця |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 1.5-2.5 мм² |
| Кількість розеток | 1 |
| Маса нетто | 0.071 кг |
| Матеріал | PC (полікарбонат) |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номінальний струм | 16 A |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Сертифікація виробу | AENOR |
| Серія продукту | Sedna |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 52-69 мм |
| Стандарт роз’єму | європейський |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Тип мережі | змінний струм |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Ширина | 73 мм |
| Штрих-код | b3606481477934 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 194,06 ₴




