Вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD111118, механізм з супортом бежевого кольору. Це двоклавішний кнопковий вимикач. Пристрій може бути встановлений приховано. Спосіб кріплення: монтажними лапками, гвинтами. Номінальний струм 10A, максимальна потужність 2300 Вт. Обробка поверхні глянцева, що створює висококласне та елегантне відчуття в кімнаті. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу становить 24 мм. Вага 0,058 кг. Ступінь захисту IP20. Пристрій має знак якості CE. Пристрій повністю відповідає стандарту МЕК 60669-1. Будучи виготовленим із термопластичного ABS-UV-стабілізованого матеріалу, вимикач надійний і стійкий. Вимикач має закруглений профіль, створюючи ілюзію, що вимикач не зливається зі стіною, а швидше парить перед нею, приносячи легкість і елегантність. Sedna – це нове покоління електричних вимикачів, натхнене модою та дизайном інтерєру. Оздоблення механізмів та рамок можна комбінувати для того щоб задовольнити ваші смаки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вимикача | Кнопковий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Колір кнопки | Бежевий |
| Номінальний струм | 10 А |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481478825 |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD112118_360H-seq_WD20/20211216T0127/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD112118_IOP-left_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Маса нетто | 0.058 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Кнопка |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 37 мм |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Функція перемикання | двоклавшний вімкач |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Область застосування продукту | push-button |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | гнучок |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Знак якості | CE |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Тип мережі | змінний струм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Тип технології | електромеханічний |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Канальність по цілі | DIY |
| Актуатор | Кнопковий вимикач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 404,35 ₴




