USB розетка тип A+C 2,4A Бежевий Sedna Design
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD112402_360H-seq_WD20/20200916T0114/360 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD112402_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 100...240 В змінний струм +/- 10 % на 50/60 Гц |
| Валюта | UAH |
| Висота | 73 мм |
| Вихідний струм | 2.4 A |
| Вхідна потужність | 108 В |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Глибина | 43 мм |
| Глибина встановлення | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Довжина зачистки проводів | 8 мм |
| Затискна ємність з'єднання | 2 x 0.75...2 x 2.5 мм² для багатожильний кабель(і) |
| Знак якості | CE |
| Канальність по цілі | DIY |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Код кольору | RAL 1013 |
| Коефіцієнт корисної дії | 26.68% |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Кількість клем | 2 Гвинтові затискачі |
| Маса нетто | 0.082 кг |
| Матеріал | PC (полікарбонат) GF10 FR: Внутрішня кришка |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Номінальна вихідна потужність | 12 В |
| Область застосування продукту | Зарядний пристрій |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Робоча температура навколишнього середови | 0-40 °C |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Серія продукту | Sedna |
| Споживання енергії [Вт] | 0.075 В |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Стандарти | ETSI EN 301 489-4 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Сумісність продуктів | Мобільний/планшет Windows |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5-50 °C |
| Термін служби в годинах | 30000 рік 11.25 В |
| Тип вбудованого інтерфейсу | 1 USB тип A 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ, максимальний струм навантаження: 2.1 A |
| Тип виробу або компоненту | USB-розетка |
| Тип електричного навантаження | джерело живлення |
| Тип зарядного пристрою USB | USB тип A + C |
| Тип захисту | захист від підвищення температури |
| Тип конектора | USB тип C |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Ширина | 73 мм |
| Штрих-код | b3606481478979 |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 737,49 ₴




