Аудіорозетка Бежевий Sedna Design
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481478986 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD112411_IOP-left_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 7 мм |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 31 мм |
| Маса нетто | 0.058 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Гніздо гучномовця |
| Кількість кабелів | 1 кабель(лі) 1.5-1.5 мм² |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 53 мм |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Кількість розеток | 2 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Код кольору | RAL 1013 |
| Кріплення механізму | гвинти або монтажні лапки |
| Канальність по цілі | професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649,58 ₴




