Компютерна розетка RJ45 5e Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD112451 — це механізм з супортом бежевого кольору. Клеми обтискні. Призначена для прихованого монтажу. Будучи виготовленою із термопластичного ABS матеріалу стабілізованого до ультрафіолетового випромінювання, ця компютерна розетка є досить надійною та стійкою. Глянцеве покриття робить її яскравою та привабливою. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 35 мм, глибина виступу 13 мм. Компютерна розетка не містить SVHC (особливо небезпечних речовин). Ступінь захисту IP20. Будучи безпечною для навколишнього середовища, ця компютерна розетка є екологічно чистим продуктом преміум-класу. Крім того, вона не містить ртуті та важких металів. Sedna Design and Elements – це колекція електроустановчих виробів преміум класу, які доступні у різних сучасних кольорах та варіантах текстур. Електроустановчі вироби Sedna Design and Elements додадуть Вашому дому «родзинку» в дизайні завдяки використанню деревини, бетону, металу та скла. Завдяки Wiser нова серія Sedna також є простим рішенням для розумного будинку, яке відповідає потребам і стилю вашого життя.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481466334 |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD112451_360H-seq_WD20/20200916T0114/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD112451_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 35 мм |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт (і) Кат. 5e 100 МГц |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Клеми підключення | IDC |
| Кількість розеток | 1 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Сегмент ринку | житловий |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Ширина | 73 мм |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Канальність по цілі | професійний |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550,37 ₴




