Розетка для передачі даних Sedna Design & Elements. Механізм із супортом та рамкою. Колір виробу бежевий. Клеми підключення обтискні. За допомогою відповідної монтажної коробки можна вбудувати пристрій в поверхню стіни. Спосіб кріплення пристрою монтажні лапки, гвинти. Виготовлена з термопластичного ABS-UV стабілізованого матеріалу, компютерна розетка надійна та стійка. Покриття поверхні глянцеве, що надає приміщенню елегантного та висококласного вигляду. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 35 мм, глибина виступу 13 мм. Продукт не містить SVHC (особливо небезпечних речовин). Ступінь захисту IP20. Продукт не містить ртуті та важких металів. Sedna Design & Elements - це преміальна лінійка продуктів, які випускаються в різноманітних сучасних кольорах. Завдяки своїм текстурам вони створюють відчуття дерева, каменю, металу та скла в оселях ваших клієнтів. Разом з Wiser, новий асортимент Sedna - це також просте рішення для розумного будинку, яке відповідає потребам і стилю життя ваших клієнтів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Бежевий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481466389 |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD112461_360q_WD/20210901T0057/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD112461_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 35 мм |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт (і) Кат. 6 250 МГц |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Клеми підключення | IDC |
| Кількість розеток | 1 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Статус серії | regular |
| Сегмент ринку | житловий |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Ширина | 73 мм |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Канальність по цілі | професійний |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697,01 ₴




