Коробка для зовнішнього монтажу Бежевий Sedna Design
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD112902_360H-seq_WD20/20200916T0114/360 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD112902_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=GDE44985_HW |
| Валюта | UAH |
| Висота | 84 мм |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Глибина | 43 мм |
| Глибина проекції | 43 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Код кольору | RAL 1013 |
| Маса нетто | 0.040 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Поверхня |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Область застосування продукту | Кріплення |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Серія продукту | Sedna |
| Статус серії | regular |
| Тип виробу або компоненту | Розподільча коробка |
| Ширина | 78 мм |
| Штрих-код | b3606481479082 |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 273,31 ₴






