Адаптор Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD112905 бежевого кольору з 1 групою. Передбачено прихований монтаж. Режим кріплення цього пристрою - 2-точкова фіксація. Сумісний з серією Unica. Поверхня глянцева, що забезпечує елегантний та вишуканий вигляд. Ширина - 73 мм, висота - 41 мм, глибина - 73 мм, глибина вбудовування - 31 мм. Вага - 0,038 кг. Цей адаптор поставляється з 1 модулем. Ступінь захисту - IP20. Відповідає стандарту CE. Sedna - це нове покоління електричних вимикачів, натхненних модою та дизайном інтерєру. Це останній штрих, який додає довершеності інтерєру вашого приміщення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| COS | 19GP-RESCOL |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Валюта | UAH |
| Висота | 42 мм |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Глибина | 73 мм |
| Глибина встановлення | 31 мм |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Канальність по цілі | професійний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Код УКТЗЕД | 8538909900 |
| Код кольору | RAL 1013 |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Кількість модулів | без модулів |
| Маса нетто | 0.038 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Опис виробу | fixing frame with long fixed claws |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Серія продукту | Sedna |
| Спосіб кріплення | гвинтами і монтажними лапками |
| Стандарти | CE |
| Статус серії | regular |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| Сумісність серії | New Unica |
| Тип виробу або компоненту | перехідна пластина |
| Тип пакування | коробка |
| Ширина | 73 мм |
| Штрих-код | b3606481479112 |
| Основні | |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 552,86 ₴

