Картковий вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD113121, механізм з супортом кольору алюміній. Картковий вимикач має безгвинтові клеми підключення. Пристрій може бути встановлений приховано. Спосіб кріплення: монтажними лапками, гвинтами. Функції комутації: готельна картка, картковий вимикач, вимикач. Номінальний струм 10AX, максимальна потужність 2300 Вт. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 42 мм, глибина виступу становить 24 мм. Вага 0,064 кг. Ступінь захисту IP20. Пристрій має знак якості CE. Будучи виготовленим із термопластичного ABS-UV-стабілізованого матеріалу, картковий вимикач надійний і стійкий. Покриття робить пристрій зносостійким та корозійностійким. Sedna Design & Elements – це серія преміум-продуктів з різноманітними сучасними кольорами та текстурами. Штучні матеріали серії Sedna Design & Elements додадуть елегантості та легкості вашій оселі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481479433 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD113121_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Маса нетто | 0.064 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | пофарбований |
| Тип виробу або компоненту | Картковий вимикач |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 2.5-2.5 мм² |
| Номінальний струм | 10:00 AM |
| Сертифікація виробу | GOST-R |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 45 мм |
| Відтінок основного кольору | алюмінієвий |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Функція перемикання | Енергозберігаючий карман для карт |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Область застосування продукту | key-card switch |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Знак якості | CE |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Колір | алюмінієвий |
| Код кольору | RAL 9006 |
| Канальність по цілі | професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114,46 ₴




