Два роз’єми RJ45 категорія 5E UTP Алюміній Sedna Design
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Данія |
| Тип | Мережева розетка |
| Категорія | 5e |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Колір | Алюміній |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481466778 |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 13 мм |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | матовий |
| Тип виробу або компоненту | Мультимедійна розетка |
| Відтінок кольору | алюмінієвий (RAL 7047) |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 37 мм |
| Тип комп'ютерної розетки | RJ45 8 контакт (і) Кат. 5e 100 МГц |
| Відтінок основного кольору | алюмінієвий |
| Клеми підключення | IDC |
| Кількість розеток | 2 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Сегмент ринку | житловий |
| Опис виробу | механізм з фіксуючою рамкою та накладкою |
| Оздоблення поверхні | пофарбований |
| Область застосування продукту | Комунікаційні функції |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Ширина | 73 мм |
| Тип екранування кабелю | UTP |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | жорсткий |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Канальність по цілі | професійний |
| інструкція з монтажу | Прямий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 143,17 ₴
