Поворотний ЛЕД димер RC 3-370 Вт, алюміній Sedna Design & Elements
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Латвія |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481467058 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD113501_IOP-L_CL_SE&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Тип захисту | захист від короткого замикання |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм |
| Висота | 71 мм |
| Глибина проекції | 29 мм |
| Маса нетто | 0.111 кг |
| Матеріал | PA (polyamide) 6 GF20 FR |
| Покриття поверхні | матовий |
| Тип виробу або компоненту | Димер |
| Відтінок кольору | алюмінієвий (RAL 7047) |
| Сертифікація виробу | CE |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=JYT73634_IS |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 46 мм |
| Відтінок основного кольору | алюмінієвий |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Функція перемикання | 1-полюсний на 2 напрямки |
| Інструкція користувача | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD11x501_SDD18x501_HW |
| Управління світлорегулятором | Поворотний тип натискання |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Тип електричного навантаження | 230 V halogen lamp: 3...370 W |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Область застосування продукту | Керування світлом |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 71 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | Твердий багатожильний |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Канальність по цілі | професійний |
| Тип світлорегулятора | СВІТЛОДІОД |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 003,58 ₴




