Електричний вимикач Schneider Electric Sedna Design & Elements SDD114105 - це механізм з супортом кольору антрацит. Вимикач двоклавішний. Будучи виготовленим із термопластичного матеріалу ABS-UV, цей вимикач досить надійний і стійкий. Глянцева поверхня створює відчуття елегантності в кімнаті. Її ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу 24 мм. Вага виробу 0,064 кг. Клеми безгвинтові. Передбачено прихований монтаж. Спосіб кріплення вимикача - монтажні лапки, гвинти. Ступінь захисту IP20. Має знак якості CE. Повна відповідність стандарту IEC 60669-1. Закруглений профіль створює ілюзію, що вимикач знаходиться не врівень зі стіною, а наче перед нею, що додає дизайну легкості та елегантності. Sedna - електричні вимикачі нового покоління, які відповідають тенденціям моди та дизайну інтер’єру. Накладки та рамки можна комбінувати, щоб вони ідеально пасували до будь-якого стилю та оформлення Вашого дому.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кнопки | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481479907 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD114105_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Маса нетто | 0.064 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | матовий |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Номінальний струм | 10 AX |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 37 мм |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Функція перемикання | Двоклавішний |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Оздоблення поверхні | пофарбований |
| Область застосування продукту | перемикач управління |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | гнучок |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Знак якості | CE |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Тип мережі | змінний струм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Тип технології | електромеханічний |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Канальність по цілі | DIY |
| Актуатор | куліса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 346,32 ₴




