Коробка для зовнішнього монтажу Чорний Sedna Design
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Накладний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481480286 |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD114902_360H-seq_WD20/20200916T0114/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD114902_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Висота | 84 мм |
| Глибина проекції | 43 мм |
| Маса нетто | 0.040 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | пофарбований |
| Тип виробу або компоненту | Розподільча коробка |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=GDE44985_HW |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 43 мм |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Область застосування продукту | Кріплення |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Ширина | 78 мм |
| Монтаж пристрою | Поверхня |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Колір | антрацитовий |
| Код кольору | RAL 7021 |
| Канальність по цілі | професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710,74 ₴






