Розетка з заземлення, зі шторками, та з кришкою IP44 Алюміній Sedna Design
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Колір корпусу | Алюміній |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481482051 |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD213024_360H-seq_WD20/20211216T0036/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD213024_IOP-L_WD&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 29 мм |
| Маса нетто | 0.072 кг |
| Стандарти | МЕК 60884-1 |
| Матеріал | PC (полікарбонат) |
| Покриття поверхні | матовий |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Кількість кабелів | 2 кабель(лі) 1.5-2.5 мм² |
| Тип пакування | флоу-пак |
| Номінальний струм | 16 A |
| Відтінок кольору | алюмінієвий (RAL 7047) |
| Конфігурація вихідних полюсів | З заземленням та зі шторками |
| Сертифікація виробу | AENOR |
| Спосіб кріплення | гвинтами або монтажними лапками, Робочий діапазон монтажних лапок 52-69 мм |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=MFR5927301_HW |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 50 мм |
| Опис стандарту роз'єму | Заземлення |
| Відтінок основного кольору | алюмінієвий |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Кількість розеток | 1 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP44 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Опис виробу | Механізм з супортом та центральною платою |
| Оздоблення поверхні | пофарбований |
| Код УКТЗЕД | 8536699090 |
| Додаткова інформація про розетку | кришка |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | багатожильний |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Знак якості | CE |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Кількість в одному комплекті | 1 одиниця |
| Тип мережі | змінний струм |
| Канальність по цілі | DIY |
| Стандарт роз’єму | європейський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649,58 ₴





