Рамка 5-постова з штучного чорного скла серії Sedna Elements від Schneider Electric має стильний і сучасний вигляд, що додає інтер'єру елегантності. Виготовлена з високоякісного матеріалу з глянцевою чорною поверхнею, вона стійка до подряпин, відбитків пальців і забруднень. Її мінімалістичний дизайн підкреслює сучасний стиль, роблячи її чудовим вибором для різноманітних інтер'єрів. Рамка дозволяє встановити п'ять електричних механізмів, що робить її ідеальним варіантом для просторих приміщень або місць з високими вимогами до кількості електричних точок. Вона сумісна з іншими продуктами серії Sedna Elements, що дозволяє створити єдиний стиль у вашому просторі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481482860 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD361805_IOP-L_CL&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Висота | 370 мм |
| Монтаж електроустановчих виробів | Відкритий |
| Маса нетто | 0.080 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Відтінок кольору | чорне скло (RAL 9005) |
| Сертифікація виробу | AENOR |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 10 мм |
| Відтінок основного кольору | чорне скло |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Оздоблення поверхні | декоративне покриття |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Кількість постів | 5 постів |
| Ширина | 85 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Канальність по цілі | DIY |
| інструкція з монтажу | горизонтальний/вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849,26 ₴






