Рамка 1-постова з штучного матового скла серії Sedna Elements від Schneider Electric поєднує вишуканий дизайн і практичність. Виготовлена з міцного скла з матовою поверхнею, вона стійка до подряпин, відбитків пальців і забруднень. Її сучасний вигляд ідеально підходить для стильних і мінімалістичних інтер'єрів. Рамка призначена для встановлення одного електричного механізму, забезпечуючи зручність у використанні. Вона сумісна з іншими виробами серії Sedna Elements, що дозволяє створити гармонійний стиль у приміщенні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481482907 |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD362801_360H-seq_WD20/20220308T1029/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD362801_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Висота | 85 мм |
| Монтаж електроустановчих виробів | Відкритий |
| Маса нетто | 0.022 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Відтінок кольору | димчастий (RAL 7016) |
| Сертифікація виробу | AENOR |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 10 мм |
| Відтінок основного кольору | димчастий |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Оздоблення поверхні | декоративне покриття |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Кількість постів | 1 пост |
| Ширина | 85 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Канальність по цілі | DIY |
| інструкція з монтажу | горизонтальний/вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 387,50 ₴




