Рамка 3-постова з штучного матового скла серії Sedna Elements від Schneider Electric поєднує стильний дизайн і високу функціональність. Виготовлена з міцного скла з матовою поверхнею, вона стійка до подряпин, відбитків пальців і забруднень. Її сучасний вигляд і мінімалістичний стиль додають інтер'єру елегантності. Рамка дозволяє встановити три електричних механізми, що робить її ідеальним вибором для просторих приміщень або для тих, хто потребує більшої кількості точок для підключення. Вона сумісна з іншими виробами серії Sedna Elements, що дозволяє створити гармонійний стиль у вашому інтер'єрі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481482921 |
| 360 view | https://visuals.se.com/SDD362803_360H-seq_WD20/20220308T1029/360 |
| Left view | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=SDD362803_IOP-L_WD20&p_File_Type=rendition_4000_png |
| Висота | 227 мм |
| Монтаж електроустановчих виробів | Відкритий |
| Маса нетто | 0.050 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Рамка |
| Відтінок кольору | димчастий (RAL 7016) |
| Сертифікація виробу | AENOR |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 10 мм |
| Відтінок основного кольору | димчастий |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-CAT-DESIGN-22 |
| Статус серії | regular |
| Оздоблення поверхні | декоративне покриття |
| Код УКТЗЕД | 3925908000 |
| Кількість постів | 3 постіви |
| Ширина | 85 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Канальність по цілі | DIY |
| інструкція з монтажу | горизонтальний/вертикальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 852,38 ₴






