Центральна плата Schneider Electric Sedna Design & Elements, накладка із супортом бежевого кольору, для розєму RJ45. Пристрій може бути встановлений приховано. Пристрій оснащений монтажними лапками та гвинтовими затискачами. Виріб виготовлений з термопластичного матеріалу (ABS), стійкого до ультрафіолетового випромінювання. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу становить 7 мм. Вага 33 г. Ступінь захисту IP20. Пристрій має знак якості CE. Sedna Design & Elements є преміальним асортиментом продукції, що випускається в різноманітних сучасних кольорах і текстурах. Оздоблення механізмів та рамок можна комбінувати для того щоб задовольнити ваші смаки. Sedna Design & Elements йде ще далі з точки зору ергономіки, простоти встановлення та використання, надійності та якості обробки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481478993 |
| Висота | 73 мм |
| Маса нетто | 0.038 кг |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | глянцевий |
| Тип виробу або компоненту | Лицьова накладка |
| Відтінок кольору | Бежевий (RAL 1013) |
| Спосіб кріплення | гнітами |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 35 мм |
| Відтінок основного кольору | Бежевий |
| Кількість розеток | 1 |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Статус серії | regular |
| Опис виробу | захисна пластина з кріпильною рамою |
| Оздоблення поверхні | Необроблений |
| Область застосування продукту | Кріплення |
| Код УКТЗЕД | 8538909900 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=DskXQRpstkQ |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Тип конектора | VGA |
| Призначення продукту | універсальний |
| Канальність по цілі | DIY |
| Тип | Лицьова панель |
| Тип монтажа | Внутрішній |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 575,95 ₴
