Перемикач Schneider Electric Sedna Design & Elements, механізм з супортом антрацитового кольору. Це двополюсний перемикач. Пристрій може бути встановлений приховано. Спосіб кріплення: монтажними лапками, гвинтами. Номінальний струм 10A. Номінальна робоча напруга 250В. Покриття робить пристрій зносостійким та корозійностійким. Ширина 73 мм, висота 73 мм, глибина 37 мм, глибина виступу становить 24 мм. Вага 0,058 кг. Ступінь захисту IP20. Пристрій має знак якості CE. Пристрій повністю відповідає стандарту МЕК 60669-1. Будучи виготовленим із термопластичного ABS-UV-стабілізованого матеріалу, перемикач надійний і стійкий. Вимикач має закруглений профіль, створюючи ілюзію, що вимикач не зливається зі стіною, а швидше парить перед нею, приносячи легкість і елегантність. Sedna Design & Elements – це нове покоління електричних вимикачів, натхнене модою та дизайном інтерєру. Оздоблення механізмів та рамок можна комбінувати для того щоб задовольнити ваші смаки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кнопки | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Штрих-код | b3606481479877 |
| Довжина зачистки проводів | 13 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В |
| Висота | 73 мм |
| Глибина проекції | 24 мм |
| Маса нетто | 0.062 кг |
| Стандарти | МЕК 60669-1 |
| Матеріал | термопластик ABS-UV |
| Покриття поверхні | матовий |
| Тип виробу або компоненту | вимикач |
| Номінальний струм | 10 AX |
| Відтінок кольору | Чорний (RAL 7021) |
| Сертифікація виробу | EAC |
| Спосіб кріплення | гвинтами, Робочий діапазон монтажних лапок |
| Валюта | UAH |
| Глибина | 37 мм |
| Відтінок основного кольору | Чорний |
| Клеми підключення | Безгвинтові затискачі |
| Мінімальне спотворення ширини імпульсу/тре | IP20 |
| Функція перемикання | 2-полюсний перемикач |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=ISC02297EN |
| Статус серії | regular |
| Діапазон потужності | 2300 Вт |
| Тип електричного навантаження | 1 лампа Інтегрований баласт (100 Вт) |
| Опис виробу | Механізм з супортом |
| Оздоблення поверхні | пофарбований |
| Область застосування продукту | перемикач управління |
| Код УКТЗЕД | 8536508000 |
| Ширина | 73 мм |
| Монтаж пристрою | Вбудований |
| Гнучкість кабелю | гнучок |
| Серія продукту | Sedna |
| How to video | https://youtu.be/LPYca55kiNg |
| Знак якості | CE |
| Група продукції | Sedna Design/Sedna Elements |
| Ступінь ударозахисту | IK02 |
| COS | 19GP-RESCOL |
| Тип мережі | змінний струм |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Тип технології | електромеханічний |
| Поперечний переріз кабеля | 1.5-2.5 мм² |
| Канальність по цілі | DIY |
| Актуатор | куліса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 444,29 ₴
