Двері HAGER VA48CN призначені для закриття розподільчих щитів серії VOLTA з можливістю встановлення 48 або 56 модулів. Вони забезпечують додатковий захист електрообладнання та покращують естетичний вигляд електрощита.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обладнання | Щит |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Розташування | Вертикальне |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Розрахункова кількість модулів | 48 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 620 мм |
| Ширина | 285 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 108,10 ₴
