Шафа металева модульна призначена для монтажу модульного захисного та розподільного електрообладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв управління та сигналізації в мережах 220/400В 50Гц.
Область застосування
Системи енергопостачання у житловому, офісному чи виробничому приміщеннях.
Конструктивні особливості (переваги)
Корпус виконаний із сталевого листа завтовшки 0.5 мм.
Покриття: порошкова термореактивна фарба білого або світло-сірого кольору.
Комплектуються DIN-рейкою та двома ключами.
Кількість рядів модулів, що розміщуються: 1.
Наявність двох кабельних вводів ∅ 24 мм. у нижній частині шафи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | У приміщенні |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 707,76 ₴


