Корпус металевий e.mbox.pro. Модульні шафи серії Professional призначені для встановлення пристроїв захисту, контролю, сигналізації та розподілу електроенергії. Завдяки своїй конструкції мають підвищену механічну міцність та стійкість до корозії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 48 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 646 мм |
| Глибина | 121 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 980,98 ₴


