Модульні шафи промислової серії Industrial призначені для встановлення модульних пристроїв захисту, управління, контролю, сигналізації та обліку. Завдяки своїй конструкції наділені підвищенною механічною та корозійною стійкістю. На дверцятах нанесений вспінений ущільнювач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 48 |
| Ступінь захисту IP | 41 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 558,84 ₴


