Шафа e.mbox.stand.n.f1.04.z.e металева, під 1-ф. електронний лічильник, 4 мод., навісний, із замком застосовуються для монтажу 1-фазних електронних лічильників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість фаз | 1 |
| Застосування | У приміщенні |
| Розрахункова кількість модулів | 4 |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Захист | |
| Замок | Врізний |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Метал |
| Місце під лічильник | Так |
| Оглядове віконце | Так |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515,67 ₴

