Пластиковий модульний корпус призначений для монтажу модульного захисного та розподільного обладнання, модульних пристроїв автоматики, пристроїв управління та сигналізації в мережах 220/400В 50Гц.
Область застосуванняСистеми енергопостачання в житловому, офісному або виробничому приміщеннях.
Конструктивні особливості (переваги) Корпус виконаний з не підтримуючого горіння АВS-пластика.
Ступінь захисту - IP40.
Колір - RAL 916 білий.
Комплектуються DIN-рейкою, кріпильною фурнітурою.
Наявність штампованих вводів для провідників, як на задній стінці, так і на верхній та нижній стінках корпусу.
Мають можливість опломбування з боку верхнього та нижнього гвинта кришки .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Квартирний |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Розрахункова кількість модулів | 2 |
| Застосування | У приміщенні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,53 ₴
