Корпуси пластикові модульні серії TAREL (далі корпус або виріб) призначені для розподілу електроенергії та для встановлення в житлових,
адміністративних, господарських будівлях. Виготовляються в двох варіантах NT-навісного і PT-вбудованого монтажу. Корпуси IP55 оснащені
комплектом ущільнювачів. Мають можливість пломбування корпусу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Розрахункова кількість модулів | 5 |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Непрозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675,88 ₴

