Шафа пластикова e.mbox.stand.plastic.n.f3 під трифазний лічильник, навісна, з комплектом металовиробів призначена для зовнішньої (вуличної) установки лічильників обліку електричної енергії та модульних автоматичних вимикачів. Окреме вікно, що пломбується, доступу до автоматичних вимикачів. Пластикове ревізійне вікно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Розрахункова кількість модулів | 3 |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 605,08 ₴


