
Корпус пластиковий e.mbox.stand.plastic.n.f3.прозорий, під трифазний лічильник, навісний, з комплектом метизів
750,76 ₴
- В наявності
- Код: s0110004
+380 (97) 649-58-00
- +380 (98) 262-12-48
Шафа пластикова e.mbox.stand.plastic.n.f3.прозр. під трифазний лічильник, навісна, з комплектом металовиробів призначена для зовнішньої (вуличної) установки лічильників обліку електричної енергії та модульних автоматичних вимикачів. Окреме вікно, що пломбується, доступу до автоматичних вимикачів. Пластикове ревізійне вікно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | E. NEXT |
| Країна виробник | Польща |
| Тип обладнання | Ящик розподільчий |
| Тип щита | Обліково-розподільчий |
| Тип монтажу | Навісний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Розрахункова кількість модулів | 3 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Захист | |
| Опломбування | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Прозорі двері | Так |
| Місце під лічильник | Так |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750,76 ₴


